Реєстр колективних договорів
опубліковано 06 січня 2022 року о 09:00

Повідомна реєстрації колективних договорів

РЕЄСТРАЦІЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ, ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО НИХ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» (далі – Закон), галузеві (міжгалузеві) і територіальні (обласні та республіканська) угоди підлягають повідомній реєстрації в установленому порядку центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері трудових відносин, а колективні договори і територіальні угоди іншого рівня – місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.

Згідно з частиною 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать делеговані повноваження, зокрема, повідомна реєстрація в установленому порядку колективних договорів і територіальних угод відповідного рівня.

Проведення повідомної реєстрації колективних угод і договорів регулює Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України №115 від 13.02.2013 (далі – Постанова №115).

Постановою Кабінету Міністрів України № 768 від 21.08.2019 внесено зміни до Постанови № 115, якими передбачено спрощення процедури повідомної реєстрації договорів (угод).

На території П’ятихатської міської територіальної громади питання повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них віднесено до компетенції відділу правового забезпечення та соціального захисту виконавчого комітету П’ятихатської міської ради.

Для здійснення повідомної реєстрації колективного договору сторони угоди (договору) подають до П’ятихатської міської ради супровідний лист (зразок) та примірник угоди (договору) разом з додатками та з прошитими і пронумерованими сторінками у вигляді оригіналу паперового документа.
Повідомна реєстрація проводиться безоплатно протягом 14 робочих днів з дня, наступного після надходження угоди (договору).

Після реєстрації колективного договору, змін та доповнень до нього суб’єкт звернення через отримує повідомлення (у вигляді листа) про те, що колективний договір, зміни чи доповнення до нього зареєстровані із зазначенням дати та номера реєстрації.


РЕЄСТР за вересень 2021.doc

РЕЄСТР за листопад 2021.doc

РЕЄСТР за грудень 2021.doc

РЕЄСТР за січень 2022.doc

РЕЄСТР ЗА СІЧЕНЬ 2023.docx

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux