П'ятихатська міська рада
Розпорядження міського голови
від 24 березня 2023р. № 58-р
прийнято
Про створення комісії з обстеження захисних споруд цивільного захисту та огляду інших об’єктів (будівель, споруд, приміщень) щодо можливості їх використання для укриття населення
Опубліковано 24 березня 2023

           Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 09 липня 2018 року № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту», з метою визначення стану готовності захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на обліку у фонді захисних споруд цивільного захисту П’ятихатської міської територіальної громади та огляду об’єктів (будівель, споруд, приміщень) для можливості їх використання як найпростіші укриття:

1. Створити комісію з обстеження захисних споруд цивільного захисту та огляду інших об’єктів (будівель, споруд, приміщень) на території П’ятихатської міської територіальної громади щодо можливості їх використання для укриття населення та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Комісії провести:

- обстеження захисних споруд цивільного захисту П’ятихатської міської територіальної громади зі складанням Актів оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту за встановленою формою, що додається;

- огляд об’єктів (будівель, споруд, приміщень) на території П’ятихатської міської територіальної громади зі складанням Актів огляду об’єктів (будівель, споруд, приміщень) щодо можливості їх використання для укриття населення як найпростіші укриття за встановленою формою, що додається.

3. Визнати такими, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 18 липня 2022 року № 110-р «Про організацію заходів, пов’язаних з проведенням перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту та обстеженням об’єктів (будівель, споруд, приміщень) для можливості їх використання як найпростіших укриттів».

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту, співпраці з правоохоронними органами, комунальної власності, земельних відносин, містобудування та архітектури виконавчого комітету П’ятихатської міської ради (Демянчук), контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вадима Іванова.

Міський голова                                                                                           Гілал ІСАЄВ

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux